MEVA PLAZA

VIP Lobby, Danışma ve Güvenlik
Otopark Vale Hizmeti
Sosyal Yaşam Alanları

Trio Life

90 Adet Özel Konut
Kapalı Otoparklar
Sosyal Alanlar

MEVAKENT KONUTLARI

24 Saat Güvenlik Sistemi
Kapalı ve Açık Otopark
Modern Yüzme Havuzu

ÇAMDİBİ LIFE

138 Daire ve 8 Dükkan
Özgün Mimari Tasarım, Kaliteli İşçilik
Birinci Sınıf Malzeme

Q Life

Deniz Manzaralı Villalar
Geniş ve Ferah
Kış ve Yaz Bahçeleri

DEVAM EDEN PROJELER

BAŞKANIN MESAJI

30 yılı aşan deneyim ve tecrübenin eseri olan MEVA İNŞAAT A.Ş.’ni bugünlere getiren en önemli düstur, dürüstlük, vefa ve çalışmak olarak sıralanabilir. Bizim hikâyemiz, Anadolu’nun göbeğinde Selçuklunun başkenti Sivas’ta başlamıştır. O dönemde çıraklık, kalfalık ve ustalık ile devam eden elektrikçilik mesleğimizle birlikte 1990’lı yılların başında inşaat sektörüne adım attık. Geçen süre zarfında inşaat ve yapı sektörü tecrübesi ile ülkemize ve milletimize huzurlu konforlu yaşam alanları oluşturmaya devam ediyoruz.

Biz, MEVA ailesi olarak müşteri memnuniyetini her ne pahasına olursa olsun sağlamayı kendine şiar edinmiş bir firmayız. Bununla birlikte katılımcı yönetim anlayışı ve biz olma anlayışı ile insan kaynağına önem veriyoruz. Hem iş hacmi hem de çalışan sayısı olarak 2018’de ciddi bir büyüme yaşadık.

Tamamladığımız projelerimizde yer alan aileler ve yatırımcılar kazançlı bir yatırım yaptılar. Projelerimiz bulundukları bölgeye dinamizm yatırımcısına kazanç sağlıyor.

MEVA İNŞAAT A.Ş. olarak "Hedeflerimizle, yeni döneme kilitlenmiş durumdayız. Kalite ve güvencemizden ödün vermeden, gelenekselleşen iş yaklaşımlarımız doğrultusunda yeni yatırımlarımıza, faaliyetlerimize ve 2019 yılı için bölgesel çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yıl içerisinde sözleşme aşamasına gelecek birkaç projemiz bulunuyor. İnşaat firmalarının ulusal ve küresel rakipleriyle yarıştığı bir dönemde, tecrübemiz ve bölgeye olan hâkimiyetimiz ile nitelikli konutlar sunmayı hedefliyoruz.

Her firmanın doğru şehirleşmeye özen göstermesi gerekir, önümüzdeki dönemde hayata geçirilecek yapıların mutlaka şehirleşmeye dikkat edilerek yapılması gerekiyor."

2019 yılının İzmir ve Ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanı

Bilal HAZIRBULAN