HAKKIMIZDA

1988'DEN BERİ HUZUR VE KONFOR ÜRETİYORUZ.

1988
1996
2006
2010
2012
2013
2014
2015
2023

Üç kardeşin girişimleri ile 1988 yılında ticari hayatına başlayan firmamızın ilk sektörü elektrik ve taahhüt işleri olmuştur. 1991 yılında gelişen konut sektörüne paralel olarak inşaat ve yapı sektörüne girilmiştir.

İzmir, Ankara, İstanbul ve Sivas’ta bir çok konut projesine imzasını atmıştır. Şu anda İzmir’de projelerine devam etmektedir.

Meva İnşaat, dünden bugüne geliştirdiği projeleriyle inşaat sektörüne farklı bir vizyon kazandırmaktadır. Yaptığı projelerde modern mimariyi, kaliteyi ve lüksü daima fırsatlarla müşterilerine sunarak; bulunduğu bölgeye her açıdan katkı yapmayı hedeflemektedir. Sektörel ve global gelişmeleri sürekli takip eden Meva İnşaat, kentin hızla gelişen ve değişen bölgelerinin sembolü olma iddiasının ilerisine geçerek, inşaat sektöründe yükselen başarısının bir göstergesi olarak, projeleriyle öne çıkmaktadır.

TAMAMLANAN

108 bin
m2

DEVAM EDEN

101 bin
m2

GELECEK 5 YILDA PLANLANAN

322 bin
m2

İzmir'in en gözde ve gelişmekte olan Çamdibi, Menemen, Bornova ve Güzelbahçe semtlerindeki modern projeleri ile faaliyetini sürdürmektedir.
Ayrıntılara gösterdiği özen ile müşterilerine özel imkanlar sunan Meva İnşaat, İzmir'in en kıymetli semtlerinde teknolojinin tüm imkanlarını kullanıp, iş güvenliği prensibinden ödün vermeyerek farkını hissettirmektedir.


Tamamlanan 180 bin m2'lik toplam projeleri, devam eden toplam 101 bin m2'lik yeni projeleri ve gelecek 5 yılda planlanan toplam 322 bin m2'lik benzersiz yeni projeleriyle sektördeki yükselişini devam ettirmektedir.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı bir yaklaşımla öncelikle İzmir’de, bulunduğu bölgede ve Türkiye'de hiçbir ayrıntıyı göz ardı etmeksizin, inşaat ve yapı sektöründe yer aldığımız markalarla 'lider grup' konumuna erişmektir.

MİSYONUMUZ

Global standartlarda kalite, konfor ve huzurun bir arada olduğu çevreye duyarlı mekanlar üretmek; insanların yaşama hakkı olan tüm gereksinimleri barındıran konutlar üreterek, gerek istihdam için gerek ise huzurlu yuvalar için çalışmak.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Kalite, konfor ve huzurun bir arada olduğu, çevreye duyarlı konut ve iş yeri projeleri üretmek ana faaliyet alanımız içerisindedir.

DEĞERLERİMİZ

  • Doğruluk
  • Kalite
  • Ben Değil, Biz Demek
  • Adil Olmak
  • Çevreye ve Doğaya Saygı